Ну що, декілька годин тому всі власники айфонів 5s стали власниками застарілих моделей і почали збирати грошики на новий телефон від яблучних. Я думаю, що 5,5″ це вже перебір, а 4,7″ навпаки, практично ідеальний розмір для екрану мобільного.

фанати

З десяток хвилин дивився прямий ефір презентації на apple.com, трохи дивне відчуття виникає, коли стоїть мужик, розказує про телефон, а окремі фічі народ зустрічає аплодисментами. Особливо дивні були аплодисменти коли Тім Кук сказав що годинник Еппл буде коштувати від 350 баксів. Трохи було схоже на промову лідера якоїсь секти в Будинку офіцерів

Дуже радує представлення Еплом системи оплати Apple Pay. Було очевидно, що без участі яблучників телефони не зможуть замінити банківські картки (а спроби менших компаній не будуть успішними без участі гігантів). Apple pay через декілька років може стати таки сходинкою в той світ, якого я так чекаю.

А годинник — то цікаво звичайно, але думаю йому ще треба рік-два, щоб стати по-справжньому необхідним гаджетом. Хоча ремінці — класні.