Shingeki no Kyojin – останнє мегапопулярне аніме про битву людей з титанами в альтернативному середньовіччі. Титани – людиноподібні гіганти (4-20 метрів в висоту), єдина ціль яких: жерти людей. Все людство (ціла країна) живе за височенними стінами в декілька рядів і відбиває напади титанів. Одного разу з’являється шестидесятиметровий титан і пробиває в зовнішній стіні дірку. Так починається серіал.

Загалом “Атака титанів” досить непоганий і круто намальований. На жаль, як часто буває в аніме, автори перемудрили з образами персонажів. Практично ніякої глибини, стандартні образи: відстаючий але наполегливий, розумний, високомірний, тихий геній. Так як фільм побудований на відносинах між персонажами, весь час здається що ти вже це десь бачив. Ще трохи схоже на “Наруто”, хоч звичайно набагато краще зроблено (і швидше!). Я витримав п’ять серій, далі не зміг. Якось пусто все. Можливо якщо з цього зроблять півторигодинний фільм, то це буде дуже солідно.

Що авторам вдалося — це образи титанів. Вони виглядають реально стрьомно, можна зрозуміти чому їх так всі бояться. Вдалось досягти ефекту “uncanny valley“, титани схожі на людей, але не повністю, і цим вони викликають відразу.

атака титанів