rival knights

Рецензії на три ios гри: Rival Knights, Little Big Adventure і Sky Force. Всі три гри доступні як на айфоні так і на айпаді, скріни з версії для айпада.

Little Big Adventure

«Маленька велика пригода» — мегакласика. І перша гра, яку я бачив на CD. Я майже не грав в першу частину на компі, але два рази пройшов сіквел, одну з найулюбленіших мною ігор взагалі.

Ця версія зроблена добре. Автори змогли зробити (окрім класичного «джойстика») спеціальну систему керування персонажем за допомогою доторка. І ось диво, нова адаптація зручніша більш схожого на оригінал управління джойстиком. Деякі моменти звичайно вибішують, коли Твінсен раз за разом провалюється в прірву, але їх не більше ніж в оригіналі.

Little Big Adventure

Взагалі, «Пригода» перенесена з мінімальними змінами – графіка залишилась такою ж досить простою піксельною. Зменшили складність – тепер показається траекторія м’яча (основної зброї в грі), а крім того всі вороги вбиваються одним ударом, а не трьома як в оригіналі. Класна ідея – автори додали можливість масштабування екрану. Можна зменшити карту щоб вся ігрова локація була одразу на екрані. При такому зумі графіка виглядає абсолютно сучасною. Саме та піксельна краса, яку всі так зараз люблять

Little Big Adventure

Посилання (4.99$)

Rival Knights

Rival Knights дуже схожі на улюблений CSR Racing двохлітньої давності. Тільки замість автомобілей – коні, а замість спойлерів і шин — шоломи і списи. Вся гра — серія поєдинків один на один: перед поєдинком ви купуєте обладунки, коня і таке інше, а в бою тикаєте вчасно пальцем в екран щоб розігнати коня і потім стараєтесь попасти списом в «слабке місце» вашого супротивника

rival knights

Графіка чудова. Гра досить кінематографічна: уповільнення, різні ракурси, розмиття.

rival knights

Приємно, що хоч Rival Knights безкоштовні і по суті Freemium, в них можна грати і вигравати не витрачаючи ні копійки. Більш того, кількість грошей яку можна придбати за 2 євро наприклад, елементарно набирається за півгодини гри, а місцевий “суперресурс” – діаманти, не дуже й важливі.

Звичайно, гра достатньо одноманітна і через декілька днів починає задовбувати. Хоча рекомендувати можу. Хоча б щоб подивитися на те як класно можна подати битви на конях.

Посилання (безкоштовно)

Sky Force 2014

Скролер від польскої студії. Літачок літає і всіх валить в 16-бітній естетиці

sky force

Що я люблю в таких іграх – це те що вони не жаліють гравця. В другому рівні на вас просто так нападає два босса з першого рівня. Розбирайтесь як можете!

sky force

В Sky Force є апгрейди, завдання, різні рівні складності і четвертий рівень, де ворогів стільки, що я досі не можу його пройти.

Скроллери, мабуть, один із найоптимальніших жанрів для тачскріна. Вазякати пальцем набагато зручніше ніж тикати клавіші на клавіатурі. Дуже рекомендую!

sky force

Посилання (безкоштовно)