П’ята генерація Kindle Fire 7 доступна на європейських підрозділах Амазона за 59 євро. На американському Амазоні — за 49 баксів, ще дешевше.

Крім того, новий Кіндл Файр, як пиво, можна купити в упаковці з шести штук, тоді можна заплатити за п’ять штук і отримати шостий бесплатно (фактично планшет за 50 євро).

Важко було утриматися і не спробувати новий Файр.

Економна упаковка:

ревю kindle fire ревю kindle fire

Хард

Кіндл виглядає нормально. Досить важкий і пластик простий, але якість для 59-єврового планшету дуже добра. Нічого не скрипить.

Працює швидко.

kindle-fire-03
Комплект. Від компа заряджається не дуже охоче

Всі ігри що я пробував пішли на ньому без проблем (Dead Trigger 2, Does not commute, Sky Force, Temple Run 2, Monument Valley). Тормозів в самій системі теж не було помітно. Зважаючи на те, що Амазон передусім хоче через Кіндл продавати контент, можна не сумніватися, що відео буде програватися ідеально.

Екран незважаючи на маленьке розрішення (1280х600 всього) досить якісний. З кутами і яскравістю, навіть на мій звиклий до iPad mini 2 погляд, все добре. Екран теплого відтінку.

Батарею не вимірював, але тримає наче нормально. Обидві камери — неймовірний пекельний треш.

Софт

Кіндл прийшов відразу залогінений в Амазон. Зразу додалися всі книжки, що я коли-небудь купував (для paperwhite), аппи і аудіокниги з audible.

kindle fire os 5.1

Загалом ОС від Амазона мені сподобалась. Не гірше штатного Андроїда 5.1. Можливо структура системи, орієнтована на покупки на Амазоні, була б незручною на телефоні, але для планшета повністю адекватна.

На Кіндл немає стандартного магазину Google Play, лише значно бідніший Amazon Apps. Плей можна встановити трохи погравшись.

kindle fire os 5.1

Хоча Amazon Apps непоганий насправді. Тут є програма “Underground”, коли можна грати в платні ігри безплатно. Зараз через неї доступні Star Wars: Knights of the Old Republic, Monument Valley і Cut the Rope 2.

Ітог

59-євровий планшет справив приємне враження. Найближчі його “некитайські” конкуренти типу ZenPad чи Galaxy Tab 7 коштують як мінімум в два рази дорожче при дуже схожих характеристиках (процесор у Кіндла навіть шустріший) . Ще Кіндл сто процентів буде отримувати апдейти від Амазона набагато довше ніж планшети від Асуса і Самсунга.

Я навіть подумав, що якщо колись буду брати планшет на Андроїді, то візьму собі якийсь Кіндл.