Хтось скинув посилання на сайт елітного комплексу Подол-Престиж у відповідь на чиєсь прохання поділитися посиланнями на елітне житло України. Я клікнув, тому що автор посилання повідомив що комлекс не тільки найдорожчий, але й найвбогіший візуально.

Я не був розчарований.

комлпекс

Мені відкрилася англійська версія. Таке відчуття, що текст писала людина, яка дуже слабко знає англійську мову. Використовуючи свої вкрай обмежені знання граматики, вона перекладала невідомі слова за словником:
Dwelling Complex «Podol Prestige» is disposed to address Nyzhniy Val,27-29 near a «Kontraktova Ploshcha» underground station, what provides Complex with comfortable transport availability. Project was created on purpose return former original appearance to Nyzhniy Val street, it gives special article of luxury among people, who know the value of time and point in comfort.

Dwelling Complex – це дуже схоже на назву якогось психічного відхилення. Гугл транслейт за замовчуванням і перевів би краще.

Бажаючи перевірити цю теорію, я перейшов на російську версію сайту. Вона виявилася написана не краще.
Жилой Комплекс «Подол Престиж» располагается по адресу Нижний Вал, 27-29 около метро «Контрактовая площадь», что наделят его удобной транспортной доступностью. Проект был создан с целью вернуть былой внешний вид улице Верхний вал, это делает его особым предметом роскоши среди людей, знающих цену времени и толк в комфорте.

Безграмотність, жлобство і повна відсутність смаку й стилю. Не здивуюся, якщо проводка і сантехніка в цьому будинку зроблена настільки ж безтолково як і їх сайт.