Я вже писав про Life is Strange, новомодну інтерактивну історію-квест про дівчину, що могла перемотувати час назад. Позавчора, я закінчив п’ятий, останній епізод серіалу.

Увага — внизу спойлери. Краще скачайте і пограйте перед тим як читати.

Life is Strange — зачотна.

Під кінець розповідь трохи пішла в чорнуху, але загалом історія цікава, хоч, мабуть, й не дуже оригінальна. Автори явно надихалися фільмом “Ефект метелика”. Гра досить кінематографічна з великою кількістю роликів і діалогів, хоча діалоги, на жаль, особливо в останніх частинах, іноді прописані примітивно.

На початку кожного епізоду пишеться, що всі ваші рішення будуть мати серйозні наслідки, впливати на сюжет і так далі. Насправді ж сюжет Life is Strange не настільки нелінійний і як би ви не грали, ви все одно побачите практично все. Я сподівався трохи на більше, але, зважаючи на успіх Life is Strange, думаю, можна розраховувати на наступний серіал досить скоро.
life is strange рев'ю

Цікаво було б побачити Director’s Cut, з відшліфованими діалогами і дещо зміненим сюжетом (ближче до кінця проступила немаленька дірка в сюжеті, яку було б класно заліпити якось). Хоча, звичайно, навіть в такому вигляді як зараз, Life is Strange варта уваги.