Я навчу вас як можна позбавитися мотлоху і жити повноцінним гармонійним життя. Ваше життя стане таким повним, як райські горна, наповнені ягнятами з золотим руном і найдорожчими в світі трюфелями.

Ви маєте зрозуміти, що справді наповнене життя це набагато більше ніж гарний будинок і дорогий автомобіль. Повноцінне життя — це як слон. Дуже великий слон.

 

А далі подивіться навколо себе, що з того що вас оточує є справді важливим? Почніть з кухні.

Скільки з тих приправ, що у вас на кухні, ви використовуєте? “Всі”? Викиньте їх. Якщо ви не використовуєте їх прямо зараз — вони не важливі. Подивіться на місяць. Це єдина приправа, яка вам потрібна.

Не їжте фруктів поки з ними не побалакаєте. Якщо фрукти не відповідають вам — не їжте їх, фрукти повинні приносити естетичне вдоволення, а не матеріальне.

мотиваційні фото

Подивіться на всі ці ложки! Скільки з них приносить вам радість? Максимум дві. Всі інші роздайте: вийдіть на вулицю, вдягніться в костюм із фольги, співайте пісні і роздавайте ложки перехожим.
Дві ложки, що вам залишаться, будуть справді особливими.

Геть з кухні. Подивіться в шафи! Ваші шафи повні самозакоханості і марності. Позбудьтеся всіх своїх речей в шафах — замініть їх однією насіниною соняшника. Головне це перебувати в гармонії з самим собою, погляньте собі в душу? Хто там?

Стільці занадто тверді і статичні. В них немає проактивності. Позбудьтеся їх, вони тримають вас. Викиньте їх в вікно!

Тільки подивіться, стільці зникли! Вони зникли, тому що тепер ви навчилися прощати!

мотиваційні фото

Простіть в першу чергу насамперед себе. Ви не винні, що ви такий як ви є. Можливо в наступному житті ви вже будете нормальним.

Єдині меблі, що вам потрібні — це великий камінь посеред кімнати. Він нагадуватиме вам матір.

Пам’ятайте, що казав великий боксер Іван Драго: “Якщо він вмре, він вмре”. Нехай ця цитата стате вашим життєвим девізом.

мотиваційні фото

Тепер йдіть в ванну — бачите шампуні? Позбудьтеся їх, тепер єдиний шампунь який вам потрібен — це шампунь розуміння мінливості життя. Мильтеся їм!

Знищіть всю брудну білизну. Якби ви її справді любили, ви б не дали їй стати брудною! Бруд на одязі тримає вас на землі. Позбудьтесь бруду. А ще краще побудьтесь одягу.

Залиште лиш той одяг, що на вас зараз. Вам же в ньому добре? Навіщо вам більше? Будь-яке бажання вдягти на себе більше, це все консюмеризм і жадібність.

Всі правильні відповіді приходять зсередини. Не тримайте в собі свої відповіді. Випустіть їх, слухайте себе!

мотиваційні фото

У справді повному житті вам не потрібне ліжко. Перебуваючи в гармонії ви можете висіти в десяти сантиметрах над землею, як морський коник.

Серйозно. Будьте морським коником. Вони круті.