Одна з іспанських особливостей – на стінах біля церков, а в маленьких містах просто в центрі вивішують некрологи недавно померлих. Некролог зазвичай має фотку, повне ім’я (а іноді і неформальне поганяло) померлого і Також указуються всі, кого померлий залишає після себе.

некрологи в іспанії

Qepd це іспанський аналог RIP: Que En Paz Descanse. Разом з некрологами також вивішують запрошення на службу з приводу роковин смерті. Також внизу можна побачити імейл куди можна відправити свої співчуття. Я так розумію їх будуть зачитувати в церкві.


некрологи в испании

Я думаю некрологи відіграють важливу роль в підтриманні більш слабких соціальних зв’язків, коли люди, які знали покійного, але не дуже близько, можуть теж прийти на службу і вшанувати свого знайомого.

necrologo

А в цю неділю в у католиків Пасха і цей тиждень – це період перших причасть. Primera comunión – це важлива подія в житті будь-якого іспанця. Плаття для дівчат на комуньон продаються зазвичай поряд з весільними і коштують часто схоже (можете глянути каталог). Дітей наряжають, збирається вся родина, дарують подарунки, проводять фотосесію. Хлопці зазвичай вдягаються в костюми на морський мотив. Слава могутньої Армади все ще тривожить уяву іспанців.