Купив собі новий ноутбук. Ця конкретна модель: Acer Aspire VN7-791G-54UM. 17 дюймів, i5-4210H.

Мені подобається.

acer v17 nitro рецензія

Коротка рецензія:

1. На жаль блискучі пластинки між екраном і корпусом зроблені з пластику а не металу. Загалом корпус дуже приємний на дотик.

2. Клавіатура зручна як для ноутбучної. Підсвітка працює добре, в темноті видно всі клавіші, хоч я сам і не користуюсь підсвіткою бо друкую всліпу.

acer2

3. Екран матовий і досить яскравий. дефолтні налаштування кольорів занадто темні і контрастні, треба коригувати.

4.отири динаміка на ноуті дуже гучні. Зазвичай я не використовую і половину гучності.

5. В оглядах цього ноутбуку часто критикують мережеву карту, яка несумісна з багатьма рутерами. Я сам стикнувся з такою проблемою коли карта після підключення одразу валила рутер TP-Link. Поки така проблема виникла один раз.

6. При нормальному використанні Acer нечутний. При навантаженні кулери працюють голосно, але в дуже приємній низькій тональності. Чимось схоже на дощ за вікном. Ніякого писку. Не гріється.

7. Одна з функцій ноутбука — даст-дефендер, коли вентилятори кожні декілька годин тимчасово починають працювати на видув і таким чином позбуваються пилюки на радіаторах. Час покаже чи така система ефективна.

цікава іконка...
цікава іконка…

8. Я одразу замінив вінчестер (на 1тб) вінчестером SSD, а старий поставив замість двд-рома (хтось ними ще користується?) за допомогою HDD-CADDY. Ноутбук розбирати досить важкувато, але я якось справився. А для того щоб змінити оперативку, треба розібрати його взагалі повністю — не рекомендую.

9. SSD можна поставити одразу замість двд-рома і не розбирати комп зовсім, але тести показали, що в такому разі він не працюватиме на всі 100%. Сюди підведена sata не максимальної швидкості.

Апдейт через 6 місяців: Цей комп, найкраща покупка року. 17″ вистачає абсолютно для всього і тепер вже зовсім не жалію за своїм 23″ монітором. Оновив до Віндовс 10, працює швидко і стабільно. Включаю фотошоп, дрімвівер, два браузера і віртуальну машину Мака і не тормозить.