Місяць в Англії добігав кінця. За цей місяць я проїхав по лівій стороні 2680 кілометрів і вже звик до кругів, які потрібно проїжджати за годинниковою стрілкою. Правосторонній рух тепер здається дивним.

англійський дорожній робочий

Ще я продовжую конвертувати написи на знаках з миль в кілометри. «О! Тут можна їхати 64 км/год!», думаю я, бачачи знак «40».

Взагалі рух в Британії відрізняється від іспанського. Їздять повільніше. По крайній правій часто їдуть машини зі швидкістю траси, або лиш на кілометрів 5 швидше. А зліва часто плетуться повільно без будь-якої причини. Можливо це обумовлено великою кількістю камер (їх в Британії просто дофііііга). Ще на туманному Альбіоні чомусь дизель коштує дорожче 95-го бензину. Причому суттєво дорожче. Всюди

дороги в англії

Щодо цін — то тут все дорожче ніж в Іспанії, зазвичай десь на відсотків 20-30%, виходить що ціни такі самі, тільки в пенсах і фунтах. Лиш фрукти набагато набагато дорожчі. 3 фунта за 150 грам полуниці — запросто. Не хочеться жити в країні, де фрукти настільки дорогі.

150 грам малини

ціна на малину

Зате тут практично все молоко продається з холодильників, лиш трохи є long-life молока, що стоїть просто так. На відміну від Іспанії, де 95% всього молока це те саме лонг-лайф, не псується і стоїть просто на полицях, як соки.

Крута штука. Всипаєш туди всі монети, автомат рахує їх і видає чек на вартість монет. Цим чеком можна частково розплатитися за покупки

монеткообмінник

Знаки

пул англія

Набережна в Пулі (Poole), звідси ми відпливаємо назад на континент. Тут багато британських пенсіонерів

набережна в пулі англія

Головний скаут світу. “Poole – where it all began”

скаут БіПі пам'ятник

Прощавай, Англіє!

англійські бабусі

Далі будуть звіти (чи може «отчеты») про Лондон, Брістоль, Кардіфф, Бат-Bath, Колчестер і звичайно ж Кембридж.