Skip to Content

Blog (UA)

Broken Sword: Serpent’s Curse

Broken Sword – мабуть, найулюбленіша серія ігр.

До останнього часу не грав в п’яту реінкарнацію серіалу.

А ось недавно пройшов і тепер дуже рекомендую.

Broken Sword: Serpent’s Curse прекрасний абсолютно усім. Гумор, діалоги, персонажі, мальовані фони. Головоломки. Serpent’s Curse схожий на перший
Зломаний Меч, але абсолютно сучасний візуально.

Прекрасний спосіб провести годин 10 вашого життя (а також не забудьте пограти в першу і другу частини саги).

Про легалізацію

Цей пост я давно збирався зібрати докупи. Уже й день 4/20 пройшов…

Я за закони, що базуються виключно на результатах наукових досліджень. Ні на поглядах політиків, ні на думці більшості, ні на записаних в якихось книгах моральних догмах. Останнім часом, здається є певна невідповідність фактів і законів стосовно статусу марихуани. В цьому пості я зібрав трохи матеріалів, що вказують на те, що канабіс має бути легалізований.

Вибачайте, всі посилання на англомовні ресурси. Що зробиш.

Незалежне бюро дослідження наркотиків, оцінює канабіс як менш небезпечний наркотик порівняно з тютюном і алкоголем (наукова стаття, пояснення).

Водночас у легального канабісу є ряд переваг:

Read More →

Подкасти, що я ♥

Оновлена версія старого посту.

Я люблю подкасти. Слухаю я їх в основному в машині і в спортзалі. Слухаю в основному британські, хоча Джо Роген не так давно став першим винятком. Зараз регулярно слухаю сім, якими і хочу з вами поділитися (і ще одним перспективним):

Infinite Monkey Cage (BBC)

monkey-cage podcast

Напівкомедійний подкаст про науку. Ведуть мегаталановиті Браян Кокс і Робін Інс. Запрошують науковців і одного-двох гумористів, потім обговорюють якусь наукову тему. Переслухав уже всі сезони по два рази. Мегакайф.

Science Weekly (Guardian)

Новини науки. Слухаю його мабуть уже років вісім щотижня. Останнім часом попадаються менш цікаві епізоди, на жаль.

Friday Night Comedy (BBC)

Комедійний подкаст, де група гумористів обговорюють новини за тиждень. Британський гумор. Тупо, що в інеті кожен випуск лежить лише пару тижнів, а потім його прибирають :(. Через цей подкаст на мене хтозна-скільки разів уже люди підозріло задивлялися в транспорті чи на вулиці.

Joe Rogen Experience

Джо Роген — неймовірна людина. Професійний боєць в минулому, коментатор і ведучий змагань UFC, він ще встигає викладати по чотири тригодинних подкасти-інтерв’ю в тиждень. 12 годин подкастів в тиждень. На щастя це компенсується тим, що не всі гості достатньо цікаві. Всі подкасти є також і в відео-варіанті.

Life Scientific (BBC)

Ще один науковий подкаст від Бібісі, в форматі короткого інтерв’ю. Як на мене, це той формат який втратили Гардіани. LS дуже різна в залежності від гостя, але попадаються дуже цікаві.

Dan Carlin Hardcore History

Дена Карліна я почав слухати лише недавно (після інтерв’ю з Джо Рогеном), поки мені дуже подобається. Це як неймовірно цікавий учитель історії розповідає про найцікавіші епізоди історії світу. Особливо рекомендую шестигодинну серію про Чінгіс Хана. Іноді волосся стає дибки, так чувак шарить розказувати.

The Best Debate in the Universe

Подкаст відомого мегадревнього блогера Меддокса (його блогу скоро 20 років). Обговорюють якусь тему, обзивають один одного, слухають дзвінки глядачів. Іноді досить смішно. Один з тих подкастів, що з часом став кращим (перші випуски були досить посередніми).

Book Shambles with Robin and Josie

Це книжковий подкаст гумориста Робіна Інса з Monkey Cage. Запрошують письменників і говорять з ними на теми, до яких письменник має відношення. Послухав лише пару епізодів, але буду слухати далі, тим більше там аж 5 сезонів позаду :).

Наче нічого не забув. Буду радий розширити список не лише англомовними подкастами. На жаль українською не дуже багато чого зустрічав. Часто, якщо й цікаве, то звук фігової якості. А я балуваний.

r/place

Одна з крутіших штук, що з’явилась в інтернеті за останній місяць – це r/place на Реддіті.

Першого квітня, Reddit відкрив доступ до нової розваги: полотна 1000х1000 пікселів, на якому кожен міг малювати що захоче. Але зі швидкістю один піксель кожні 5 хвилин.

r/place був активний 72 години, і на піку популярності одночасно ставили свої пікселі 80,000 юзерів.

Фінальна картинка виглядає так:

Тут виявилось місце і для українського прапора. До нього намагалися домалювати тризуба, але не вийшло. Всі деталі можна роздивитися на r/place atlas.

Read More →