Skip to Content

Життя

Двомовність

В травні я прийняв рішення змінити мову ведення блогу з російської на українську. І з того часу писав лише українською мовою. Старі пости лишалися російською і останні декілька місяців просто були доступні одразу після нових постів українською. Видаляти старі записи я не збирався, тому вирішив їх просто відділити.

Тепер можна перемикати мову сайту з російської на українську і назад коли вздумається (якщо при цьому ви знаходитесь в пості, який має версію на двох мовах, то ви перейдете на цей же пост іншою мовою). Контент на двох мовах не буде змішаний. Звітів з подорожей українською набагато менше, але може я щось зроблю з цим. Пріоритетною мовою Отруєного Чаю є українська.

Не можу ніяк дочитати статтю про те, як навчитися краще концентруватися.

Сучасне мистецтво і толерантність

Цікаво як можна прослідкувати розвинутість суспільства через його відношення до сучасного мистецтва. Чим більше в суспільстві ксенофобії і нетолерантності (навіть прихованої), тим негативніше люди ставляться коли бачать щось відмінне від норми у себе в місті.

“О, уродисько поставили, краще б гроші витратили на пенсіонерів!”, – кажуть вони, прикриваючись піклуванням про інших. Aбо от в Південній Африці люди були невдоволені, що в вусі Мандели сидів кролик. Про Росію взагалі немає чого говорити, там тільки й чекають, щоб хтось болото сколихнув, щоб потім радісно разом затоптати провокатора.

Сучасне мистецтво, дивне та страшне, це ж те саме “чуже”, від якого у ксенофобів починає боліти печінка і жовч підступає до горла.

сучасне мистецтво

Бачите страшний кошмар від сучасного художника на вулиці? — Спробуйте полюбити його, не ставайте одним з тих.

Як тільки хтось постить скрін зі свого телефону з купою нотіфікейшенів на іконках, тут же прибігає зграя кретинів, які починають нити про те, що їх нервують неперевірені нагадування.

Якщо вас бісять червоні крапочки на чужому телефоні, поздоровляю, ви — ідіот.

notifications ios

Звідки стільки невротиків взагалі? Це якась нова мода чи що?

Мене завжди зачіпає дуже заїжджена фраза, коли після зустрічі з яким-небудь актором хтось здивовано каже “а в житті він насправді дуже приємний”.

Чому це вас дивує взагалі? Він же актор! Він може бути будь-яким.

Монті пайтон лайв!

monty python

Був вчора на прямій трансляції з останнього виступу Монті Пайтона в Лондоні. Виступ був в Лондоні, а трансляція по всьому світу в кінотеатрах, у прямому ефірі. Дуже дивно коли в кінотеатрі є антракт. А шоу порадувало, було практично все з найкращого. Ще й Путіну копняка дали. Його пика була у під листком у Давида.

pukin

Монті Пайтоновці як завжди: старигані в костюмах жінок, старигані в жіночий білизні, матюки, богохульство і ідіотські мультики. Все те за що ми любимо Монті Пайтона. Хоч на мою думку було забагато танців, краще б більше скетчів показали.

Ще там був спам! Спам спам спам спам. Спам спам спам спам спам, спам спам спам. Спам спам спам спам. Спам спам: спам спам. Спам спам спам спам спам, спам спам спам. Спам спам спам спам. Спам спам спам спам спам, спам спам спам, спам спам спам спам спам спам спам спам.

Таємне життя

Головне правильно мотивувати себе. Для цього потрібно ставити правильні цілі і визначати собі правильну винагороду.

Наприклад вчора я вирішив, що якщо зроблю багато по роботі, то подивлюся фільм «Таємне життя Уолтера Мітті». В результаті я зробив набагато більше корисного, щоб тільки не бачити Бена Стіллера.

Англійські слова, які часто вимовляють неправильно

Нещодавно на одному відомому сайті обговорювали англійські слова, які юзери цього ресурси найдовше вимовляли неправильно. Коротка підбірка таких слів на майбутнє. З транскрипцією, перекладом і стрілкою-посиланням на кембріджський словник англійської мови (де можна прослухати вимову).

Epitome /ɪˈpɪt.ə.mi/ – епітома

Hyperbole /haɪˈpɜː.bəl.i/ – гіпербола

Salmon /ˈsæm.ən/ – лосось

Read More →