Skip to Content

Рецензії

Фільми – 3

Тринадцять останніх фільмів, що я дивився.
hateful8

Hateful 8 (2015) 5/5

Абсолютно прекрасно. Атмосфера, діалоги. Так само круто як Джанго, тільки по-іншому.

Martian (2015) 3+/5

Читайте книгу. В фільмі як часто буває додали меду і якогось мерзотного драматизму. Найкраще в цьому фільмі — розділ з помилками на імдб.

Birdman (2014) 5-/5

Йопта, це епічно. Музичний супровід геніальний.

Read More →

Черепашки 2012

Останні місяці з Лукашем дивимось ввечері нових Черепашок Ніндзя. Нова версія почалася в 2012 році і вже випустили 4 сезони.

turtles-2012

Я як давній фанат черепах, маю визнати, що це найкраща версія пригод зелених ніндзя. Динамічно, цікаво і місцями навіть розумно.

Read More →

80 днів

Останнім часом підсів на 80 Days, гру про по мотивам жульвернівської книги про подорож навколо світу. Гра правда вийшла ще в 2014 (і була визнана грою року), але я добрався до неї тільки зараз.

80days-04

Гра відрізняється від книги тим, що дія відбувається в дещо стімпанківському світі — всюди автоматони, механічні верблюди, парові субмарини і кібернетичні птахи розміром з літак. Ще тут можна самому прокладати маршрут обираючи наступний відрізок шляху.

Read More →

Еш проти злих мертвяків

Ash vs Evil Dead

Фільм Evil Dead, або “Злая Мертвечина” російською (і нехай Злі Мертвяки українською), а саме друга його частина — мій найулюбленіший хорор взагалі. Жахи — це такий жанр, де позитивні персонажі довго не живуть і вся слава і народна любов традиційно дістається кровожерливим маніякам (Джейсону, Фредді, Майку Майерсу чи Джону Крамеру). Головний герой Злих Мертвяків — Ash чи не єдиний виняток, культова фігура жанру.

В 2013 році вийшов чи-то рімейк чи-то продовження Evil Dead. Досить непоганий фільм, але без Еша, то не ті Мертвяки, яких я чекав.

І тут, через 23 роки після третьої частини Evil Dead, виходить серіал (мінімум на два сезони), де Брюс Кемпбелл знову грає свого найвідомішого персонажа, який бореться з мертвим злом. Я дуже сумнівався, що з цього щось вийде, Кемпбелл уже старуватий, серіали-жахи зазвичай занадто попсові, а рімейки — це взагалі зло. Але я помилився.

Read More →

Рецензії на фільми #2

Фільми побачені за останні півроку :). Не дуже багато я дивлюсь.

Kingsman: The Secret Service (2014) 4-/5

Перша половина — прекрасна, під кінець — звичайний тупий бойовик. Не дотягнули. Сцена стрілянини в церкві — варта всього фільма.

Home Sweet Hell (2015) 4+/5

Триллер, що не сприймає себе серйозно. Деякі моменти — чудові.

Angel Heart (1987) 4+/5

Класний фільм з атмосферою восьмидесятих. Тоді було модно додавати містику в триллери-детективи.

Read More →

Life is Strange: кінець

Я вже писав про Life is Strange, новомодну інтерактивну історію-квест про дівчину, що могла перемотувати час назад. Позавчора, я закінчив п’ятий, останній епізод серіалу.

Увага — внизу спойлери. Краще скачайте і пограйте перед тим як читати.

Read More →

Мед Макс

Подивився нарешті «Безумного Макса». Норм фільмець. Цікаво як героїня Шарліз Терон була крутішим персонажем ніж сам Макс. По всім параметрам причому.

Хоча Том Харді теж норм, відрази не викликав.

madmax

Рекомендую, посони.