Skip to Content

Технології

Чому варто відмовитися від антивірусів

Дві важливі статті:

Cуть: антивіруси створюють більше проблем ніж від них користі: вони уповільнюють систему, відкривають нові напрямки атаки. Тільки MSE ще більш менш годиться як антивірус.

Що замість антивірусу: завжди оновлюйте систему, оновлюйте браузери, не клікайте підозрілі лінки на підозрілих сайтах, не запускайте файли, скачані з стрьомних сайтів.

Гугл Картон

Давно хотів спробувати найбюджетніший засіб для “віртуальної реальності” від Гугл — Google Cardboard.

Схему як зробити девайс самому можна скачати з сайта, або придбати уже готовий вартістю від 5 до 20 баксів на ібеї чи подібних сайтах.

Я купив одну з найдешевших версій, що коштувала близько 5 євро з доставкою.

Гугл Картон:

гугл картон

Read More →

Zeiss розробили розумні окуляри, які виглядають як звичайні окуляри.

Zeiss

Поки що прототип, але це вже набагато крутіше ніж гугл глас. Якщо у них все вийде і окуляри ці не будуть коштувати безумних грошей, то через років десять людей з окулярами на вулицях стане набагато більше.

Повна стаття на wired

Kindle Fire за €59

П’ята генерація Kindle Fire 7 доступна на європейських підрозділах Амазона за 59 євро. На американському Амазоні — за 49 баксів, ще дешевше.

Крім того, новий Кіндл Файр, як пиво, можна купити в упаковці з шести штук, тоді можна заплатити за п’ять штук і отримати шостий бесплатно (фактично планшет за 50 євро).

Важко було утриматися і не спробувати новий Файр.

Економна упаковка:

ревю kindle fire ревю kindle fire

Read More →

Електронні татуювання

Ще одна чудова річ з наукової фантастики втілюється в реальність — електронні татуювання.

chaotic-moon-temp-tattoo-980x420

Chaotic Moon Studios придумали як створювати тимчасові татуювання з робочими схемами прямо на тілі. Зараз такі татуювання блимають лампочками і мало що можуть, але в майбутньому їх можна буде використовувати для фітнес- чи медичного моніторингу.

Виглядають вони вже досить круто і з подальшою мініатюризацією, ймовірно саме вони стануть wearables які нам потрібні, а не ці гидкі годинники і браслети.

А коли татуювання на руці зможе проеціювати зображення, вони замінять нам телефони.

Інтернет з неба

Гугл запустить в Індонезії повітряні кулі, що роздаватимуть інтернет. Кожна куля забезпечує інетом (рівня трохи гірше ніж 4G) площу діаметром 40км. В 2016 вони планують запустити уже 300 куль.

А Фейсбук планує фігачить інтернетом з супутників в Африку.

Virgin планує запустити ціле сузір’я спутників, щоб забезпечити інтернетом мільярди людей. Їх в цьому підтримує Airbus і Кока-кола.

SpaceX Ілона Маска як би теж не проти.

Все йде до того, що через років 10-15 від пошти і Фейсбука не сховатися буде і на безлюдних тихоокеанських островах.

Покращення людини

Еволюція людини починається з дітей.

Одна з тем, що часто зустрічається у науковій фантастиці — покращення людини за допомогою додавання кібернетичних модулів. Електронні очі, механічні руки, комп’ютерний інтерфейс прямо в мозок. Ця тема зустрічається так часто, що, мабуть, є для нас невідворотною.

І нарешті ми бачимо перші паростки покращення людського тіла.

руки роботів

Дісней фінансував компанію, що вироблятиме механічні руки у вигляді рук відомих персонажів для дітей, які з якоїсь причини руки втратили.

Як відомо — коли щось комерціалізується, воно стає популярним дуже швидко. Тому чекайте, уже через років двадцять ми всі будемо ходити на електричних ногах.