Skip to Content

80 днів

Останнім часом підсів на 80 Days, гру про по мотивам жульвернівської книги про подорож навколо світу. Гра правда вийшла ще в 2014 (і була визнана грою року), але я добрався до неї тільки зараз.

80days-04

Гра відрізняється від книги тим, що дія відбувається в дещо стімпанківському світі — всюди автоматони, механічні верблюди, парові субмарини і кібернетичні птахи розміром з літак. Ще тут можна самому прокладати маршрут обираючи наступний відрізок шляху.

Read More →

Виявляється, щоб фотки виглядали гарно в Фейсбуці недостатньо завантажувати їх в високій якості, потрібно щоб вони були саме 2048 пікселів в ширину.

Якщо завантажувати більші фотки (я пробував 2400px), то фейсбук їх перепоганює і якість стає як лайно.

Звідси, розміри що підтримуються: 720px, 960px, 2048px.

Гугл Картон

Давно хотів спробувати найбюджетніший засіб для “віртуальної реальності” від Гугл — Google Cardboard.

Схему як зробити девайс самому можна скачати з сайта, або придбати уже готовий вартістю від 5 до 20 баксів на ібеї чи подібних сайтах.

Я купив одну з найдешевших версій, що коштувала близько 5 євро з доставкою.

Гугл Картон:

гугл картон

Read More →

Було б класно якби в магазинах показувались оцінки товарів покупцями в реальному часі.

Отак заходиш в фруктовий відділ, а там уже все полайкано. У сьогоднішніх ананасів оцінка 4,8, значить солодкі, а яблука — погані, тільки 1,8. Не будемо брати ці.

Фейл як джерело знання

Зустрічав в інтернетах таку розшифровку слова Fail – First Attempt In Learning.
Чергова ідіотська мотиваційна хєрня. Чімх!

Навіть якщо закрити очі на те, що слово fail це дієслово, а не іменник (іменник — failure), то все одно ця мантра — конкретно тупа.

Фейл це не перша спроба отримати знання. Це і є отримання знання. Фактично з будь-якого провалу можна дізнатися щось нове. Про себе, про те в чому ти натупив, чи про інших людей.

Цінність інформації отриманої в результаті фейлу може бути різною, але майже завжди вона недооцінена. Навіть якщо вас підвів вас знайомий і ви втратили через це час і гроші, ви все одно отримали важливе знання. Наприклад, що не потрібно в майбутньому робити проект з цим знайомим, чи сам знайомий не потрібен, чи може, що ви нездара і варто взагалі покинути всі ці “проекти” і зайнятися прибиранням парків?

Скільки там тих парків, га?

Zeiss розробили розумні окуляри, які виглядають як звичайні окуляри.

Zeiss

Поки що прототип, але це вже набагато крутіше ніж гугл глас. Якщо у них все вийде і окуляри ці не будуть коштувати безумних грошей, то через років десять людей з окулярами на вулицях стане набагато більше.

Повна стаття на wired