Skip to Content

Було б класно якби в магазинах показувались оцінки товарів покупцями в реальному часі.

Отак заходиш в фруктовий відділ, а там уже все полайкано. У сьогоднішніх ананасів оцінка 4,8, значить солодкі, а яблука — погані, тільки 1,8. Не будемо брати ці.

Фейл як джерело знання

Зустрічав в інтернетах таку розшифровку слова Fail – First Attempt In Learning.
Чергова ідіотська мотиваційна хєрня. Чімх!

Навіть якщо закрити очі на те, що слово fail це дієслово, а не іменник (іменник — failure), то все одно ця мантра — конкретно тупа.

Фейл це не перша спроба отримати знання. Це і є отримання знання. Фактично з будь-якого провалу можна дізнатися щось нове. Про себе, про те в чому ти натупив, чи про інших людей.

Цінність інформації отриманої в результаті фейлу може бути різною, але майже завжди вона недооцінена. Навіть якщо вас підвів вас знайомий і ви втратили через це час і гроші, ви все одно отримали важливе знання. Наприклад, що не потрібно в майбутньому робити проект з цим знайомим, чи сам знайомий не потрібен, чи може, що ви нездара і варто взагалі покинути всі ці “проекти” і зайнятися прибиранням парків?

Скільки там тих парків, га?

Zeiss розробили розумні окуляри, які виглядають як звичайні окуляри.

Zeiss

Поки що прототип, але це вже набагато крутіше ніж гугл глас. Якщо у них все вийде і окуляри ці не будуть коштувати безумних грошей, то через років десять людей з окулярами на вулицях стане набагато більше.

Повна стаття на wired

Unlikes

Найцікавіша статистика — це статистика роз-лайків. Особливо коли вони відбуваються після якогось конкретного поста. Завжди любив роздивлятися.

чарт
Це статистика ФБ сторінки Огірка.ком

Read More →

В цьому році я зрозумів, що вже мабуть застарий для новорічної нажираловки.