Skip to Content

Unlikes

Найцікавіша статистика — це статистика роз-лайків. Особливо коли вони відбуваються після якогось конкретного поста. Завжди любив роздивлятися.

чарт
Це статистика ФБ сторінки Огірка.ком

Read More →

В цьому році я зрозумів, що вже мабуть застарий для новорічної нажираловки.

Kindle Fire за €59

П’ята генерація Kindle Fire 7 доступна на європейських підрозділах Амазона за 59 євро. На американському Амазоні — за 49 баксів, ще дешевше.

Крім того, новий Кіндл Файр, як пиво, можна купити в упаковці з шести штук, тоді можна заплатити за п’ять штук і отримати шостий бесплатно (фактично планшет за 50 євро).

Важко було утриматися і не спробувати новий Файр.

Економна упаковка:

ревю kindle fire ревю kindle fire

Read More →

Еш проти злих мертвяків

Ash vs Evil Dead

Фільм Evil Dead, або “Злая Мертвечина” російською (і нехай Злі Мертвяки українською), а саме друга його частина — мій найулюбленіший хорор взагалі. Жахи — це такий жанр, де позитивні персонажі довго не живуть і вся слава і народна любов традиційно дістається кровожерливим маніякам (Джейсону, Фредді, Майку Майерсу чи Джону Крамеру). Головний герой Злих Мертвяків — Ash чи не єдиний виняток, культова фігура жанру.

В 2013 році вийшов чи-то рімейк чи-то продовження Evil Dead. Досить непоганий фільм, але без Еша, то не ті Мертвяки, яких я чекав.

І тут, через 23 роки після третьої частини Evil Dead, виходить серіал (мінімум на два сезони), де Брюс Кемпбелл знову грає свого найвідомішого персонажа, який бореться з мертвим злом. Я дуже сумнівався, що з цього щось вийде, Кемпбелл уже старуватий, серіали-жахи зазвичай занадто попсові, а рімейки — це взагалі зло. Але я помилився.

Read More →