Skip to Content

Lookin fab, girl. What ’bout coming to my cabin to do some grilling?

Офігєнна карта найпопулярніших слів в профілях сайтів знайомств по штатам:

карта знайомств

І ще краща карта найпопулярніших фільмів Ді Капріо по штатам:

Ді Капріо

TvTropes — це найжахливіший пожирач часу на світі. Сів подивитися про Unreliable Narrator, а через п’ять годин сидиш читаєш в яких комп’ютерних іграх зустрічається Value Dissonance.

Ізохронна карта 1914

Ізохронна карта показує різними кольорами місця куди можна добратися за певний час. Однакові кольори відповідають однаковому часу.

Ця карта була опублікована в 1914 році і показує за який час можна добратися в різні кінці світу з Лондона кінця Едвардіанської епохи. Як видно в межах 5 днів можна доїхати практично в будь-який куточок Європи, до Азорських островів на заході і Пермі на сході. На цій карті також добре видно важливість Транс-сибірської магістралі.

Куди можна доїхати автостопом з Лондона в 1914 році

На Вікіпедії є найперша ізохронна мапа, теж з Лондона, але на три десятиліття раніше. Можна побачити наскільки далеко пішов прогрес за тридцять років. Індію нехило приконектили.

upd. Хтось зробив ізохронну карту 2016 року:

ізохронна карта 2016

Через цей пост хочеться в Токіо в десять разів більше ніж раніше.

tokyo

Токіо прекрасне

Електронні татуювання

Ще одна чудова річ з наукової фантастики втілюється в реальність — електронні татуювання.

chaotic-moon-temp-tattoo-980x420

Chaotic Moon Studios придумали як створювати тимчасові татуювання з робочими схемами прямо на тілі. Зараз такі татуювання блимають лампочками і мало що можуть, але в майбутньому їх можна буде використовувати для фітнес- чи медичного моніторингу.

Виглядають вони вже досить круто і з подальшою мініатюризацією, ймовірно саме вони стануть wearables які нам потрібні, а не ці гидкі годинники і браслети.

А коли татуювання на руці зможе проеціювати зображення, вони замінять нам телефони.