Skip to Content

фейл

Фейл як джерело знання

Зустрічав в інтернетах таку розшифровку слова Fail – First Attempt In Learning.
Чергова ідіотська мотиваційна хєрня. Чімх!

Навіть якщо закрити очі на те, що слово fail це дієслово, а не іменник (іменник — failure), то все одно ця мантра — конкретно тупа.

Фейл це не перша спроба отримати знання. Це і є отримання знання. Фактично з будь-якого провалу можна дізнатися щось нове. Про себе, про те в чому ти натупив, чи про інших людей.

Цінність інформації отриманої в результаті фейлу може бути різною, але майже завжди вона недооцінена. Навіть якщо вас підвів вас знайомий і ви втратили через це час і гроші, ви все одно отримали важливе знання. Наприклад, що не потрібно в майбутньому робити проект з цим знайомим, чи сам знайомий не потрібен, чи може, що ви нездара і варто взагалі покинути всі ці “проекти” і зайнятися прибиранням парків?

Скільки там тих парків, га?

Італія. День четвертий

Потрохи привчаюсь їздити італійськими дорогами. Сьогодні на парковці перекинув якомусь діду скутер. На щастя то був простий скутер і обійшлося без проблем. Сподіваюсь і слід від скутера на тачці в Hertz не помітять.

Сьогодні Їздили в Амальфі і Атрані. Класні містечка, тут піцци дешевші ніж в Сорренто чи в Позітано. Зате парковка така ж до біса дорога.

Атрані

Пляжі тут маленькі дуже порівняно з іспанськими. Але море тепліше.

В магазинах основний продукт — гігантські лимони, а також Лімончелло з цих лимонів. Морозиво тут є будь-яких смаків. Бачив зі смаком снікерса, баунті, кіндера, рома, домашнього крема, апельсинового шоколаду…

італійські лимони