Skip to Content

ігри

Broken Sword: Serpent’s Curse

Broken Sword – мабуть, найулюбленіша серія ігр.

До останнього часу не грав в п’яту реінкарнацію серіалу.

А ось недавно пройшов і тепер дуже рекомендую.

Broken Sword: Serpent’s Curse прекрасний абсолютно усім. Гумор, діалоги, персонажі, мальовані фони. Головоломки. Serpent’s Curse схожий на перший
Зломаний Меч, але абсолютно сучасний візуально.

Прекрасний спосіб провести годин 10 вашого життя (а також не забудьте пограти в першу і другу частини саги).

Device 6

Device 6 — чудовий.

Мабуть ті хто хотів в нього ще рік тому пограли, але я відкрив його собі тільки зараз.

device 6

Device 6 — це інтерактивна книга-квест, зроблена в абсолютно бездоганному стилі з інтерактивними елементами і відео встроєнними прямо в текст. Та й сам текст оформлений з великою любов’ю. Автори гри у минулому році отримали Apple Design Awards і ще пару призів поменше. Можливо навіть, це найкраща гра зроблена спеціально для iOS. Вона чудово демонструє потенціал електронних книжок і якими вони можуть бути, якщо позбавляться консервативної статичності.

Головоломки в Device 6 середньої складності, але без ручки і записника не обійтися.

Life is Strange

Пройшов перший епізод Life is Strange.

lifestrange

Цікавий квест – основна фішка: головна героїня може перемотувати час назад і майже всі її дії мають наслідки далі по сюжету. Схоже більше на інтерактивну історію ніж на стандартний квест з головоломками. Чимось нагадує Dreamfall естетично.

Досить мило, але перший епізод проходиться за пару годин без зусиль. Дещо аматорський, хоча справляє приємне враження. Чи гра вдастся залежить від того чи зможуть автори зв’язати історію докупи і чи будуть наслідки дій справді змінювати сюжет суттєво, а не впливати на пару роликів та маленьких елементів сюжету.